Головна » Статті » Новини ліцею

День знань - 2015

 

 

День  знань – це, мабуть єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного. Щороку  1- Вересня подвір’я ліцею наповнюється загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань. Розпочалось свято урочистою лінійкою. Зі словами привітань перед учнями, педагогами, батьками виступили директор ліцею Білак В.І. та заступник директора з НВР Бажова Г.О. Родзинкою заходу стала пісня «Моя Україна», у виконанні учениць групи МШ-ЛП – 21 Зейкан Богдани та Шевченко Вікторії.

          Традиціями Першовересневого свята, що передаються з покоління в покоління, є не тільки квіти для педагогів, гучний звук першого дзвінка, а й, звісно ж, перший урок у новому навчальному році. Цьогоріч перший урок – це урок патріотизму, урок єдності, урок миру, під час якого учні усвідомили, що ми – народ  України, сини і дочки однієї Батьківщини, і, попри всі негаразди, ми маємо жити в мирі і злагоді , любові і повазі один до одного.

         Тож не дивлячись на всі труднощі та негаразди, в цей яскравий сонячний день,  від щирого серця вітаємо всіх учнів, педагогів, батьків із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєвих цінностей, святом молодості та надії.  

Щастя, Вам, миру, добра!!!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.09.2015)
Переглядів: 1560 | Рейтинг: 5.0/1