Головна » Статті » Новини ліцею

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ 2015 року

    Залишаються позаду ваші роки  проведені у ліцеї – найбільш безтурботна та щаслива пора життя. Ще зовсім недавно ви вперше невпевнено  переступили наш поріг, а нині, озброєні певним багажем знань та досвідом, випурхуєте з-під дбайливих крил своїх педагогів у незвіданий світ. Тепер усі  ваші погляди й думки спрямовані у світле майбутнє, тимчасово затьмарене проблемами та тривогами, пов’язаними з вибором своєї життєвої стежини.  Вам випала доля жити у час глибинних змін, перед вами відкриваються нові можливості і перспективи. Водночас на вас лягає велика відповідальність за долю Батьківщини. Завтра саме ви будете творити новий світ, нову державу Україну.

        Дорогі випускники! Нам би дуже хотілося, що б ви взяли з собою і пронесли крізь усе життя тепло батьківського дому, ніжну мамину колискову пісню, батьківську мудрість і знання, подаровані вам педагогами. Вони обов'язково оберігатимуть вас і допомагатимуть вам!

        Дорогі батьки! Ваші діти подорослішали! Тільки вам відомо, скільки позаду труднощів і безсонних ночей! Випускники відчувають за спинами крила, їм хочеться до висот, де будуть дорослими, успішними, вільними... І не відомо, що здійсниться, а що – ілюзія. А батьки знають у скількох битвах їхнім дітям доведеться брати участь, щоб якщо й не перемогти, то хоча б не дати себе знищити.  І саме батьки завжди готові допомогти, підтримати в екстремальних ситуаціях. Така вже батьківська доля – бути поряд з дитиною, поки живемо! Хочемо побажати всім вам справжнього батьківського щастя!

          Бажаємо вам випускники, широкої і світлої дороги в житті, наполегливості в досягненні наміченої мети, ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки і мудрості! Надіями ваших батьків і вчителів, вірою в вас,  рідних людей, ви зобов’язані мати щасливе життя. У добрий путь! Допоможи вам Боже в цей вирішальний час!    

 

Педколектив  ліцею

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (30.06.2015)
Переглядів: 1400 | Рейтинг: 5.0/2