Головна » Статті » Новини ліцею

ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» взяв участь у обласному профорієнтаційному заході «Свято професій»

У середу, 13 травня ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» взяв участь  у обласному профорієнтаційному заході «Свято професій», який відбувся на базі обласного центру зайнятості.  Серед почесних гостей  нашого виставкового павільйону – Губаль В.І., губернатор області,  Мотильчак М.А., начальник департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА,  Фущіч Ю.І. – директор обласного центру зайнятості, роботодавці, батьки, учні загальноосвітніх шкіл.

  Особливу увагу наших  відвідувачів привернула композиція «Україна – єдина країна», а родзинкою павільйону став майстер-клас «Виготовлення сувенірів у техніці «Оригамі»», де секретами майстерності ділилась Орос І.О., майстер виробничого навчання. Опанувати це мистецтво виявили бажання як маленькі відвідувачі свята, так і дорослі.

 

Зі свята учасники привезли і нагороди: Грамоту департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА  за  кращий профорієнтаційний відеоматеріал  «Моя професія – моя гордість» у номінації «Кращі відеоматеріали з професій сільського господарства» та Почесну грамоту департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та Закарпатського обласного центру зайнятості за співпрацю у напрямку профорієнтаційної роботи з молоддю, підвищенню престижу робітничих професій та активну участь  в обласному профорієнтаційному заході «Свято професій».

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (14.05.2015)
Переглядів: 1698 | Рейтинг: 3.5/4