Головна » Статті » Новини ліцею

Година історичної правди на тему «Соборність – держави у єдності нації»

      22 січня 2020 р. викладач історії Алмашій М.І. ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» та бібліотекар «Відділу обслуговування» дорослого абонементу Кравчук Ганна Іванівна Іршавської центральної районної бібліотеки в рамках співпраці культурно-освітніх закладів провели годину історичної правди на тему «Соборність – держави у єдності нації»  в приміщенні бібліотеки з нагоди відзначення Дня Соборності України.

        Захід проведений для здобувачів освіти ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» та учнів ЗЗСО №1 м. Іршава з метою ознайомити учнів з частиною історії розбудови незалежної України; розкрити тяжкий шлях боротьби  переповнений перемогами і поразками багатьох українців за свободу; виховувати національну свідомість учнів та людську гідність за  відродження паростків духовності батьківщини; формувати риси громадянина Української держави;  поглибити знання про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудити інтерес до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини.

     З метою розвитку читацької культури, стимулюючи творчі  та інтелектуальні здібності, зацікавлення здобувачів освіти історією власної держави та пізнання її через книги  бібліотекар Кравчук Ганна Іванівна оформила розгорнуту книжкову тематичну виставку «Соборність України».

      Викладач Алмашій М.І. користуючись нагодою провела профорієнтаційну роботу з учнями ЗЗСО м.Іршави, ознайомивши їх з професіями, з яких ведеться підготовка в ліцеї та перевагами здобуття робітничих професій. Учні ЗЗСО мали можливість поспілкувалися з учнями ліцею і з перших вуст отримати відгуки здобуття професійної освіти в регіоні.

     Щиро вдячні бібліотекарю Кравчук Ганні Іванівні за плідну співпрацю з ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей».

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (23.01.2020)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 5.0/1