Головна » Статті » Новини ліцею

«Голодомор – геноцид українського народу»

      22 листопада 2019 р.  викладач історії Алмашій М.І.  та викладач англійської мови Гудь Н.І. провели  в групі ЕМ - 23 конференцію з елементами інтерв’ю  «Голодомор – геноцид українського народу» присвячений пам’яті  та вшануванню  жертв голодомору 1932-1933 рр.

     Питання про визнання Голодомору актом геноциду є для України дуже гострим. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. Отож, озиратися треба, щоб пам’ятати про кожного, кого тогочасний режим змусив страждати і гинути страшною смертю, не дав розквітнути новим паросткам життя, аби цей гіркий досвід минулого ніколи не повторився.

       Даний захід був проведений з метою донесення до сердець молоді одну із найтрагічніших сторінок історії України - голодомор 1932 – 1933 років, вшанування пам’яті його жертв; формування в учнів національної самосвідомості, ціннісної орієнтації; усвідомлення трагізму голодомору 1932–1933 років в Україні; ознайомлення учнів з творами українських письменників, в яких висвітлена ця тема; виховання в учнів рис патріотизму на основі особистісного усвідомлення досвіду історії.

      Наприкінці  заходу учні мали змогу заповнити макет «Колос  скорботи», де на кожному зернятку записували, що відчували українці під час голодомору 1932-1933 рр.

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (25.11.2019)
Переглядів: 67 | Рейтинг: 5.0/1