Головна » Статті » Новини ліцею

«І знову Новий рік несе нам зміни…»

     Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і дорослі і малі.

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди.

Чекали й дочекались! Напередодні канікул у нашому ліцеї відбулося святкування Нового року. Захід був проведений  у дещо незвичному форматі -  «Святкові Новорічні перерви» під назвою «І знову Новий рік несе нам зміни…», який пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.

Всі ми немало пережили в році, що минає; бурхливих подій позаду стільки, що вистачило б на десятиліття. Але попри всі життєві катаклізми, прийдешній 2021 рік неодмінно буде роком нових сподівань.
Від усього серця бажаємо, щоб в сузір’ї майбутнього року Вам найяскравіше світили зорі Щастя, Здоров’я, Удачі та Благополуччя. Нехай Ваші справи сприяють злагоді та миру, зростанню добробуту. Зичимо Вам здоров’я, щастя, бадьорості та успіхів у всіх мріях та бажаннях!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (29.12.2020)
Переглядів: 164 | Рейтинг: 5.0/1