Головна » Статті » Новини ліцею

Інформаційна година «Об’єднана Європа. Проблеми і здобутки Німеччини після возз’єднання»

      11 листопада 2019 р. в групі ЕМ-23 викладач історії, Алмашій М.І., провела інформаційну годину «Об’єднана Європа. Проблеми і здобутки Німеччини після возз’єднання», приурочену 30-ій річниці падіння Берлінського муру, яке відзначають  9 листопада у Німеччині.

       Здобувачі освіти завдяки проведеному заходу отримали нагоду проаналізувати внутрішню та зовнішню політику провідних країн Західної Європи  у 2-ій пол. ХХ ст. – на поч. ХХІ ст., охарактеризували сутність «німецького економічного дива», проаналізували передумови та наслідки об’єднання Німеччини, інтеграційні процеси в Європі; подали оцінку ролі окремих особистостей в історії на прикладі К.Аденауер, Г.Коль, М.Теччер.

       Встановлюючи значення слів  Л.Ергарда: «Ситий німець комунізму не захоче», - учні оцінили різницю в розвитку ФРН та НДР, зрозуміли причину незадоволення радянською владою в східній Німеччині та причини об’єднання. Завдяки презентації «Берлінська стіна» та відеосюжету «Німеччина після Другої світової війни» учні встановили послідовність та синхронність подій  пов’язаних з проблемами та здобутками об’єднання Німеччини, а також вплив цих подій на розвиток європейських  держав.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (11.11.2019)
Переглядів: 70 | Рейтинг: 5.0/1