Головна » Статті » Новини ліцею

Інформаційно-пізнавальна міні-година «Найдорожчі монети і найгарніші гроші світу»
День третій – 13 грудня 2017 року. В рамках дня було проведено інформаційно-пізнавальну міні-годину «Найдорожчі монети і найгарніші гроші світу». Під керівництвом викладача Воробканича Віталія підготували матеріали у вигляді презентацій Майстренко Петро, Кирик Іван, Корпош Михайло, Гудь Дмитро.
Під час інформаційно-пізнавальної години учні дізнались багато цікавого: історію виникнення грошей та податків , їх розвиток , функції які виконують податки та гроші, цікаві факти про гроші та чудернацькі податки.
Знаючи,  що учні полюбляють веселі ігри, конкурси, вікторини, для яких характерна творча активність, винахідливість, спочатку було проведено гру «Ерудит». Гра відбувалася майже за тими ж правилами, що й звичайна телевізійна інтелектуальна гра «Брейн-ринг». Вона складалась з 5 раундів. Виграла та команда, яка  перемогла у 3 раундах. Переможець отримав приз, і всі члени команди були відзначені оцінками з економіки. Час на обговорення кожного запитання – 1 хв, але для деяких завдань більш складного рівня цей час був продовжений до 2 хв. Причому учні були застережені, щоб вони не поспішали давати відповіді на запитання, бо за кожні 3 неправильні відповіді  знімається 1 очко. Сигналом до відповіді була піднята pукa капітана, тільки він приймав рішення про готовність команди до відповіді, а відповідати мав можливість будь-який член команди. Свої відповіді на запитання гравці чітко обґрунтовувати. За неповну і нечітку відповідь очко не нараховувалось.
Коли жодна із 2 команд не змогли дати відповіді на запитання або давали неправильні, то їм змогли допомогти вболівальники. Хто першим піднімав руку і давав правильну відповідь, той зміг заробити для своєї команди 0,5 очка. Тобто уболівальники були активними учасниками гри. У конкурсі брали участь 2 команди.
      Метою економічного брейн-рингу було: спрямувати діяльність учнів на активізацію творчого та розумового потенціалу, пов’язаного з вивченням економіки; стимулювати до поглиблення знань шляхом змагань інтелектуального характеру; виховати манери ділового спілкування, швидкого реагування у відповідності  до ситуацій; розвивати комунікабельність учнів та їм вміння дискутувати. Захід пройшов у 5 раундах: «Презентація», «Екослово», «Ерудит», «Учень скаже, як зав'яже», «Розв'яжи задачу».
У ході раунду «Учень скаже, як завяже» відбулася жвава дискусія учасників щодо реформування місцевого самоврядування. Було розглянуто проблеми розвитку сільських територій, шляхи подолання існуючих соціально-економічних, інституційних і демократичних проблем села, пріоритетні напрямки інноваційного розвитку сільський територій України, області, спрямовані на максимальне використання досвіду країн ЄС.
Загалом захід пройшов у дружній та веселій атмосфері, усі учасники брейн-рингу, журі та глядачі залишилися задоволеними. Переможцем стала команда «Бойові економісти», номінацію кращий економіст здобула учениця групи ЕМ-33 Крістіна Улинець.
 
 
Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (15.12.2017)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 1.0/1