Головна » Статті » Новини ліцею

Історичний хроноскоп «Полум’я подвигу в наших серцях»

Ця війна змінила багатьох, ця війна змінила Україну.
Кіборги. Донецьк. Аеропорт, що перетворився на руїну.
Каска, броник, берці, автомат, друг надійний, що прикриє спину.
Доброволець, патріот, солдат, наш герой і гордість України!

14.01.2021 р. в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»  викладач історії Алмашій М.І.  провела в групі МШЛП-11 історичний хроноскоп «Полум’я подвигу в наших серцях»  приурочений 16 січню – Всеукраїнському дню пам’яті героїв-воїнів – «кіборгів».

       Викладач хронологічно описала здобувачам освіти події пов’язані з 16 січня,  коли відзначають День пам’яті захисників Донецького аеропорту, які  захищали його з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Учні підготували доповіді  про  історії відваги, надії та любові до своєї землі, а головне - історію перетворення нескорених воїнів на справжніх кіборгів.

     Легендарна оборона аеропорту Донецька, яка тривала 242 доби, стала однією з найбільш героїчних і трагічних сторінок неоголошеної Росією війни проти України. Оборона аеропорту вже вписана золотими літерами до підручників військової майстерності.

      Захід мав на меті розширити знання учнів про події на сході України; донести до учнів необхідність збереження єдності та захисту Батьківщини;  важливість збереження патріотичного духу в кожного громадянина;  виховувати культуру взаємовідносин між людьми в щоденному житті, повагу до захисників Вітчизни; сприяти розвитку пізнавального інтересу.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (17.01.2022)
Переглядів: 118 | Рейтинг: 5.0/1