Головна » Статті » Новини ліцею

Історико-пізнавальний екскурс «Перші кіборги. Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки»

  Сьогодні, 29 січня, Україна відзначає та вшановує пам’ять героїв Крут. Відтак з нагоди 103-річчя Бою під Крутами, в ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» викладач історії  Алмашій М.І.  в групі ЕГЗ РК-12 провела історико-пізнавальний екскурс «Перші кіборги. Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки».

      Про правду та міфи  бою під Крутами розповіла викладачка, акцентуючи увагу на критичному мисленні під час вивчення історичних процесів.

       Здобувачі освіти підготували коротку історичну довідку про події, які передували Крутянській битві, про політику тогочасного уряду. Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. «Понад все вони любили свій коханий край», – писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.

       Ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як сьогоднішні захисники України на сході, слугують гідним прикладом нашим майбутнім поколінням.

      Крути  – героїчна мить на сторінках історії українського державотворення. Факел героїзму запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами й далі горить, і буде горіти в серцях майбутніх поколінь.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (29.01.2021)
Переглядів: 51 | Рейтинг: 5.0/2