Головна » Статті » Новини ліцею

«Я в пам’яті запалюю свічу» - до Міжнародного дня пам’яті загиблих жертв Голокосту

     Історію ми не можемо повернути назад

Але розповісти про неї всю правду ми зобов’язані

      До Міжнародного дня пам’яті загиблих жертв Голокосту  27.01.2021р. викладач історії Алмашій М.І. провела виховну годину  «Я в пам’яті запалюю свічу»  в групі ЕГЗ РК -22.

     Захід проведений з метою поглиблення знань здобувачів освіти з «проблемних» тем історії,  трагічними подіями Голокосту, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, формування основи культури і толерантності у міжнаціональних відносинах, виховання співчуття, співпереживання, почуття гуманності, гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших.

       Учні та педагоги ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» приєдналися до світової спільноти, щоб висловити свою скорботу про мільйони загублених життів співвітчизників, адже 27 січня у різних країнах світу вшановують пам'ять жертв Голокосту. Це День віддання належної шани жертвам масових розстрілів людей, переважно єврейської національності, у 1941–1943 роках, здійснюваних німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.

     Для українського народу символом нацистського злочину перед людством є трагедія в Бабиному Яру, який став всесвітньо відомим як місце масових розстрілів цивільного населення, що здійснювалися німецькими окупаційними військами в 1941 році.

     Ми запалюємо свічку, щоб вшанувати 11 мільйонів людських душ, які були знищені за наказом Гітлера, Геббельса, Геринга – це вони перетворили на пустелю цілі  області, зруйнували сотні міст, спалили десятки тисяч сіл.

    У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі та прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я яким - Голокост. Цю втрату ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.01.2021)
Переглядів: 65 | Рейтинг: 5.0/2