Головна » Статті » Новини ліцею

Як ми допомагаємо воїнам АТО

            Армія має силу, коли в неї надійний тил - ми маємо таким стати. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання, бо це надихає їх, дає наснагу далі жити і воювати. Тому учні нашого ліцею вже не вперше підтримують воїнів АТО.

           За ініціативи викладача історії Лугош В.Д. та учнівського самоврядування було організовано благодійну допомогу  воїнам АТО. У  ліцеї навіть створили пункт збору всього необхідного. І вже на другий день  були перші результати: учні та педагоги  назносили гори консервації, теплих шкарпеток, круп, миючих засобів, шампунів, зубної пасти, вологих серветок, одноразових бритв для гоління тощо. Скільки всього необхідного зібрали для воїнів – підрахувати складно. Також із подарунками дівчата групи МШЛП-31 відправили листи нашим Героям.

         Учні ліцею обіцяють не зупинятися на цьому і надалі продовжувати підтримувати наших солдат, бо мають єдине бажання: нехай, нарешті, в Україні настане мир і спокій.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (17.02.2017)
Переглядів: 778 | Рейтинг: 4.8/5