Головна » Статті » Новини ліцею

«Їх долі обпалені війною»

Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає

А біль  Афгану – на віки

В душі чомусь не замовкає

      Інформаційна година до дня виведення з Афганістану обмеженого контингенту  колишніх радянських військ  15  лютого 1989 року на тему «Їх долі обпалені війною» відбулася  11.02.2020 року  в групі ЕМ-23  під керівництвом викладача історії Алмашій М.І.  

    Головною метою заходу було познайомити здобувачів освіти  із історичними  та суспільними передумовами афганської війни, донести думку: у війні не буває переможців – лише переможені; формувати в учнів власну позицію, вміння висловлювати свою точку зору, давати об’єктивну оцінку історичним подіям;  виховувати в учнів почуття патріотизму, вміння співпереживати.

    З проведеного заняття здобувачі освіти дізнались про військовий та мирний шлях воїнів-афганців, інтернаціоналістів, помилковість та трагічність афганської війни. Проте зрозуміли подвиг ветеранів цієї кривавої війни, для яких вона триває і досі - у спогадах, думках, снах. Військові, які ціною життя і здоров’я розплатилися за війну в Афганістані заслуговують на нашу честь, шану, повагу.

     Викладач надала учням інформацію про заплановані заходи вшанування воїнів-афганців в Іршавському районі, зокрема концерт 13 лютого 2020 року в будинку культури м. Іршава та запропонувала приєднатися   до урочистостей.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (12.02.2020)
Переглядів: 23 | Рейтинг: 5.0/1