Головна » Статті » Новини ліцею

Карпатська Україна в боротьбі за незалежність

     Важливим чинником для формування національної самосвідомості здобувачів освіти  є вивчення історії рідного краю, яка найчастіше пов’язана з історією всієї країни.

     Одним  із серйозних  опорів окупантам  в боротьбі за незалежність Карпатської України  здійснили саме села колишнього  Іршавського району.

На віки залишаться вкарбовані в історію імена розстріляних карпатських січовиків  - Василя Бровдія, Василя Галаса, Петра Микитюка та Юрія Петроша.

     Ми маємо шанувати та пишатися нашими земляками, які захищали землю від ворогів. Адже, вони боролися за наше майбутнє, за нашу волю та свободу. В свою чергу ми повинні  все зробити для того аби нам не довелося брати участь у будь-яких війнах.

     Здобувачі освіти ДПТНЗ «Білківський ПАЛ»   15.03.2021 активно долучилися до проведення заходів з нагоди 82 річниці проголошення Карпатської України -  символу національних прагнень українців напередодні глобального світового конфлікту.

    Викладач історії Алмашій М.І. провела з учнями челендж «Карпатська Україна для мене …» та тематичне тестування «Карпатська Україна – в боротьбі за незалежність» https://vseosvita.ua/test/start/rqf377 в онлайн-форматі.

     Здобувачам освіти було запропоновано перегляд відеоматеріалів та перелік інформаційних джерел, які мали на меті  з’ясувати особливості політичної боротьби на українських землях у складі Чехословаччини; охарактеризувати геополітичне становище Карпатської України; визначити причини поразки Карпатської України; скласти історичну характеристику Августина Волошина; розвивати увагу, пам'ять, мислення.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (15.03.2021)
Переглядів: 147 | Рейтинг: 5.0/1