Головна » Статті » Новини ліцею

Круглий стіл «Політичний терор і тероризм в Україні».

      Терористична загроза в світі знаходиться нині на досить високому рівні. Від неї потерпають як країни в яких тривають збройні конфлікти так і країни Заходу, які до останнього часу вважалися цілком безпечними з огляду на розвинену систему правоохоронних органів і спецслужб. Протидіяти цій загрозі стає все важче.

   22.06.2021р. в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» викладачем історії Алмашій М.І. в групі ЕГЗРК-22 був проведений круглий стіл «Політичний терор і тероризм в Україні».

     Захід мав на меті розглянути актуальні тенденції у боротьбі з тероризмом з огляду на зростання рівня терористичної загрози, формування нових викликів національній та міжнародній безпеці. Обґоворені пропозиції щодо необхідності вжиття в Україні низки заходів з метою посилення спроможностей держави у запобіганні й протидії відповідній злочинній діяльності, мінімізації її наслідків. Розглянуто поняття політичного тероризму, що за своєю суттю є суспільнополітичним явищем, яке створює атмосферу тотального страху у населення з метою досягнення певних політико-економічних інтересів. Розкрито особливості цього феномена, проаналізовано причини його виникнення.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (23.06.2021)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 5.0/1