Головна » Статті » Новини ліцею

Мелодія Першого дзвоника 2021

    1 вересня – це не звичайний день. Це День Знань. Це час, коли хтось вперше після веселих і тривалих літніх канікул йде до школи, а хтось починає доросле життя у закладах вищої освіти.

    Розпочинати навчальний рік святом – це дуже гарна традиція, яку підтримують у стінах Білківського професійного аграрного ліцею.

    Зранку  погода внесла свої корективи і всі  радісні та  ошатно вдягнені зібралися у спортивній залі ліцею, аби розпочати  новий навчальний рік святом під назвою «Мелодія Першого дзвоника».

   З вітальним словом  виступив директор ліцею Василь Калманович Кузьма, який привітав всіх присутніх з початком нового навчального року та побажав здобувачам освіти, викладачам, майстрам виробничого навчання та всім працівникам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог.

- Досягайте  своєї мети у житті, знайдіть  взаєморозуміння з викладачами, зустріньте добрих і надійних друзів, ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

   Пролунала чарівна мелодія ліцейного дзвоника. Хай  щастить ліцеїстам  на гарні оцінки, а викладачам та майстрам виробничого навчання – на старанних і допитливих здобувачів освіти! Вирушаймо разом у край цікавих наук і невичерпних знань! Навчальний 2021-2022 рік розпочато!!!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.09.2021)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 1.0/1