Головна » Статті » Новини ліцею

Ми ніколи не забудемо цей день!

      27 червня 2018 року в ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» урочисто відбулося традиційне свято останнього дзвоника. Це душевне, тепле, зворушливе і трошки сумне, довгоочікуване і водночас хвилююче свято, бо ліцей прощається з випускниками. Адже випускники прощалися не лише із ліцеєм, але із територією дитинства.

     Привітати своїх випускників із закінченням ліцею та провести у доросле життя зібралося керівництво, педагогічний колектив, чимало батьків, а також гості. З вітальним словом та підсумками роботи випускників за три навчальні роки виступив директор ліцею Білак Василь Іванович, який і вручив випускникам атестати та дипломи, побажав успіхів у дорослому житті, наголосив, що запорукою здійснення мрій є наполегливість, адже успіх любить наполегливих.

     За роки навчання всі подорослішали. Вони вже не ті хлопчиська та дівчата, які  прийшли на перший курс, не знаючи чого їм чекати. Це вже люди, що сповна відбулися, котрі готові розвиватися і зростати по життю. Юнаки й дівчата, які цього дня отримали атестати і дипломи, були щасливими, їх переповнювали емоції. Усі промови зводилися до побажань молодим людям отримати від Бога довгу й щасливу долю.

      Нехай ці побажання для них збудуться!

     Від імені батьків виступила Гудь Наталія Іллівна, мама випускника.

     Всі присутні були приємно вражені від емоційних, цікавих виступів випускників. Панувала святкова, піднесена атмосфера від великої кількості вручених учням грамот, дипломів. Відчувався високий патріотизм і любов до України під час виконання Державного Гімну України всіма присутніми.

     Свято пройшло у теплій та щирій обстановці. Всі були зачаровані не лише красою наших цьогорічних випускників, а й були приємно здивовані тією, направду, дружньою й святковою атмосферою, яка була на цьому святі.

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.06.2018)
Переглядів: 102 | Рейтинг: 5.0/3