Головна » Статті » Новини ліцею

«Міст між дитинством і безмежжям мрій…»

         Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для педагогів - це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

      По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника під назвою «Міст між дитинством і безмежжям мрій…» у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей». Право відкрити урочисту лінійку було надано директору ліцею В.І. Білаку. Після виконання всіма присутніми Гімну держави Мирофорний протоієрей благочинний Георгій Чулей настоятель храму Петра і Павла с.Білки поблагословив усіх учасників святкового дійства.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та педагогічного колективу гості свята. Вони  радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої заробітної плати.

Дирекція ліцею  підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів.

І ось хвилююча мить… Дзвенить останній дзвінок. Саме сьогодні він сповістив випускників, що  дитинство скінчилося і починається доросле життя. Нехай буде багато щастя, кохання, посмішок, радощів. І зовсім трішки сліз, розчарувань. Нехай кожен з вас знайде себе у хорошій і потрібній справі, щоб можна було безбоязно дивитися у майбутнє.

Тож щасливої долі і щастя доволі, дорогі випускники!!!

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (30.06.2016)
Переглядів: 1159 | Рейтинг: 4.5/2