Головна » Статті » Новини ліцею

Міжнародний День рідної мови

         Міжнародний День рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть.

   У  ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» є доброю традицією українськими словесниками Біров О.І. та Гузинець Н.С.  до Міжнародного дня рідної мови проводити цікаві та змістовні заходи різної тематики.

Цього дня учні ліцею взяли активну участь у розмові за круглим столом про українську писемність та українську мову на тему: «Українська писемність і мова - основа розвитку й утвердження української державності, нації», провели день підтримки мовного та культурного різноманіття і багатомовності, вікторину «Розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ – це модно», навчально-розважальний проект «Я люблю українську мову», конкурс стіннівок до Дня рідної мови «Рідна мова – мова калинова», презентацію власних досліджень тернистих шляхів розвитку мови.

      Особливість цього дня полягала в тому, що викладачі у творчо-ігровій формі перевірили  знання, навички та вміння, набуті та засвоєні учнями протягом їхнього життя.

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (21.02.2017)
Переглядів: 944 | Рейтинг: 5.0/2