Головна » Статті » Новини ліцею

Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя.

Чи знали ви про те, що щорічно у світі мільйони людей гинуть у дорожніх аваріях. Дуже часто причиною загибелі людей на дорозі є не лише провина водія, а й власна кричуща необережність і неправильна поведінка. Попередити такі випадки та знизити смертність і кількість травм можна, скоригувавши свою поведінку. Прості речі рятують життя. А життя людини – це найвища цінність.

19 листопада 2021 року з метою вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму наші здобувачі освіти та педагоги долучилися до проведення Національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Здобувачі освіти під час уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, проаналізували причини ДТП за участю пішоходів, повторювали правила надання першої медичної допомоги, тощо…

Тож бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (19.11.2021)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 5.0/2