Головна » Статті » Новини ліцею

Написання диктанту національної єдності «Мова кожного етносу – неповторна і своя»

    Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

   Сьогодні, згідно Статті 10 Конституції України «Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України». Тому, щорічно, 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято саме тієї мови, якою ми розмовляємо, пишемо, читаємо.

       Наш ліцей, разом з нашими вихованцями, долучився до написання диктанту національної єдності «Мова кожного етносу – неповторна і своя», а під час тематичного уроку «Подорож океаном рідної мови» (викладач Біров О.І.) повторили і закріпили знання із лексикології, фразеології, морфології, усної народної творчості, а також збагатили свій  словниковий запас завдяки цікавому та змістовному матеріалу.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (21.02.2020)
Переглядів: 178 | Рейтинг: 5.0/2