Головна » Статті » Новини ліцею

Написання диктанту-пам’ятки «Туберкульоз – страшна хвороба».

Сьогодні, як ніколи, актуальними в світі є дві проблеми: здоров’я нашої планети і здоров’я людей, що живуть на ній. Здоров’я підлітків – це політика, у якій закладається майбутнє країни, тому основними завданнями здоров’язберігаючої діяльності ліцею є такі: створення здоров’язберігаючих умов організації навчально-виховного процесу, формування в учнів, їх батьків та педагогів відповідального ставлення до здорового способу життя.

Здоров’я та навчання взаємопов’язані й взаємозумовлені: чим міцніше здоров’я дитини, тим продуктивнішим є навчання. 

Кожна навчальна дисципліна в ліцеї має великі потенційні можливості для впровадження здоров’яформуючих освітніх технологій. На уроках української мови, літератури, біології, екології та інших дисциплін з позицій конкретної науки розкриваються особливості взаємовпливу індивідуального людського та суспільного здоров’я. Кожен викладач на своїх уроках має можливість творчо підійти до використання текстів для читання, диктантів, розробки завдань, творчих робіт, дослідницьких проектів з проблем культури здоров’я. 

І з цією метою, у рамках місячника боротьби з туберкульозом, викладач української мови та літератури Біров О.І. організувала написання диктанту-пам’ятки «Туберкульоз – страшна хвороба».

 Зміст  диктанту сприяв розвитку логічного мислення підлітків та розширенню їх словникового запасу, також мотивації  на ведення здорового способу життя.

$IMAGE3$

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (11.03.2019)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 5.0/3