Головна » Статті » Новини ліцею

Нашому ліцею – 50!

     50 років – це мало чи багато? Для однієї людини – це ціла вічність, більша частина життя. А для історії – 50 років – менше, ніж одна мить. Наше життя тільки починається. Ми дивимось на світ широко відкритими очима, нас не лякає майбутнє. Ліцей завжди буде з нами, з нашими дітьми, онуками, залишиться символом любові, вдячності та юнацтва.ї

     Вітаємо весь колектив із великим святом та сподіваємось, що попереду в нашого ліцею буде ще не один ювілей!

У весняну пору прийшов до нас ювілей рідного ліцею, нашої спільної великої Родини, що зв'язала міцними нитками поваги, дружби і любові. З'їхалися до рідного ліцею випускники та працівники різних років. І сміх, і сльози радості на обличчях кожного. Приємно було їм пройтись по навчальним кабінетам, лабораторіям та майстерням.

Охоче розділити радість з білківчанами прибули:

  • заступник  начальника управління, начальник відділу Довганич О.С.;

  • голова Іршавської РДА Горін О.В.;

  • голова Іршавської районної ради Симканинець В.А.;

  • депутат обласної ради Добромільський П.П.

        До їх побажань приєдналися і сільський голова Зейкан В.С.,  священник благочинний Георгій Чулей, викладачі, які раніше працювали в нашому ліцеї та гості свята.

        З привітаннями виступили і випускники нашого "ювіляра" ліцею Горзов В.О.

         Минають роки, вишневим та каштановим цвітом осипються весни. Багато чого губиться в глибинах пам'яті. Але ніколи не зникають вдячні слова на адресу ліцею. А за ці вдячні слова педколектив та учні підготували чудовий концерт для гостей, які приїхали на ювілей рідного ліцею.

        Розкривали наші випускники усіх років свої душі назустріч один одному, подавали руки, щоб той невидимий зв'язок збирав їх докупи хоч інколи, хоч час від часу. Адже рідний ліцей - це берег, до якого завжди хочеться прийти у будь-якому віці.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (29.03.2016)
Переглядів: 1240 | Рейтинг: 5.0/2