Головна » Статті » Новини ліцею

"Нешкідливі та безпечні умови праці - запорука збереження здоров'я працюючих"

      28 квітня в Україні та країнах світу відзначатиметься Всесвітній день охорони праці. З метою ознайомлення працівників закладу з питаннями щодо запобігання професійним захворюванням в трудовому колективі проведений круглийй стіл на тему

"Нешкідливі та безпечні умови праці - запорука збереження здоров'я працюючих"

         Людина та її здоров'я - найбільша цінність Української держави. Держава докладає великих зусиль, створюючи умови безпечної життєдіяльності людини як в навколишньому середо­вищі, так і в середовищі праці.

          Закон України "Про охорону праці" визначає: "Охорона праці — це система правових, соціально-економічних, організацій-но-технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактич­них заходів і засобів, спрямованих на збереження здоров'я та пра­цездатності людини в процесі праці".

         Завдання охорони праці забезпечення безпечних, нешкідливих і сприятливих умов праці через вирішення багатьох складних завдань. Вирішальне значення в розв'язанні цих за­вдань має науково-технічний прогрес. Використання досягнень науки та техніки сприяє підвищенню рівня безпеки праці, культу­ри та організації виробництва, дозволяє полегшити працю, підсилити її привабливість.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.04.2017)
Переглядів: 1042 | Рейтинг: 5.0/1