Головна » Статті » Новини ліцею

План проведення тижня економічних дисциплін

План проведення тижня економічних дисциплін

 

Тиждень економічних дисциплін

     Економічна освіта в Україні набуває свого розвитку. Одночасно зростають вимоги до неї. Тому дедалі частіше при вивченні економічних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їхнє місце займають інші – активні методи та форми навчання. З метою підвищення інтересу до економічних знань, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обговорювати свої думки і організації колективної розумової діяльності учнів, необхідно урізноманітнювати навчальний процес. З цією метою з 15 по 19 грудня 2014 року у ДПТНЗ «БПАЛ» проведено тиждень економічних дисциплін. Для тих, хто забажав увійти в її цікавий світ і опанувати його таємниці, викладач В.І. Воробканич підготував різноманітні конкурси, ігри, вікторину, цікаву інформацію тощо.

     Перший день - цікаве відкриття тижня двома ведучими, які запросили всіх учнів ліцею прийняти активну участь у проведенні тижня і роздали їм запрошення. Другим етапом цього дня було проведення гри «Я люблю економіку». Гра побудована таким чином, що формує пізнавальний інтерес до предмету, стимулює творчі і комунікативні здібності учнів. Кожен етап направлений на розвиток логічного, абстрактного, комунікативного мислення. Відповідна організаційна форма покращує пошуковий інтерес і бажання дізнатися щось нове самостійно. Підсумком гри є бажання кожного учня до нових звершень, самоствердження, самореалізації, вміння приходити на допомогу товаришам у потрібний момент. Розвиваючи власні здібності, учні краще і швидше адаптовуються до сучасності у всіх її проявах.

     Цікаво пройшов другий день, проводилась гра «Економічний бій». Викладач ознайомив учнів з правилами проведення гри. Гра складалася з шести раундів, в кожному з них висвітлювались цікаві питання економіки і застосовувались різні форми роботи з учнями.

     Третього дня учні розширили і поглибили свої знання з економіки по темі маркетингу, прийнявши участь у засіданні маркетингового відділу компанії. Багато цікавого учні почули і побачили під час проведення «Економічної мозаїки», яка проводилась в п’ятьох турах.

     Родзинкою тижня був день четвертий – вікторина «Бізнес очима учнів», «Цікаве з економіки». Після закінчення гри, пройшов конкурс економічної поезії і конкурс українських прислів’їв та приказок про гроші. Перемогу здобув учень І курсу – Дорчинець Юрій.        

     І ось настав  п’ятий день тижня. День підведення підсумків, вручення нагород. У рамках проведення Тижня економічних дисциплін сьогодні 19 грудня відбувся конкурс стінгазет та кросвордів. Журі розглянуло подані на конкурс творчі доробки груп і відзначило позитивну динаміку змін у відношенні учнів до конкурсу стінгазет та кросвордів зокрема.

     І місце посіла стінгазета учнів групи ЕГЗРК - 12  (головний редактор Осійський Богдан) - 20 балів;

     ІІ місце – посіла стінгазета учнів групи МШЛП -11 (головний редактор Зейкан М.) -14 балів;

     ІІІ місце посіли газета учнів групи ЕМ – 33 (головний редактор Копа В.) із сумою 11 балів.

    Вітаємо переможців! Бажаємо всім творчих та навчальних успіхів!    

ФОТОРЕПОРТАЖ ТИЖНЯ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (15.12.2014)
Переглядів: 1495 | Рейтинг: 1.0/1