Головна » Статті » Новини ліцею

«Прийми, нас, ліцей, у свої обійми!»

    У ліцеї традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника під назвою «Прийми, нас, ліцей, у свої обійми!» , яке сповістило учнів, батьків та викладачів про початок нового навчального року.

    День Знань - це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на освітній ниві. Це зустріч з друзями та викладачами, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

   Перший дзвоник для першокурсників - це завжди хвилююча подія, адже розпочнеться цікаве ліцейне життя, нові друзі, класний керівник та майстер виробничого навчання, як другі мама й тато, перша оцінка на шляху до Країни професійних Знань.

      Для третьокурсників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні випускники востаннє переживають зустріч з першим ліцейним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою українську Державу.

     Директор ліцею Білак Василь Іванович привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, педагогам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою викладачів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

    Розпочався навчальний рік першим уроком - «Ми діти твої, Україно!». Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави. Класні керівники в свої групах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України.

     Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано легко здійсниться.
     
Зі святом – з Днем знань!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (03.09.2018)
Переглядів: 439 | Рейтинг: 5.0/2