Головна » Статті » Новини ліцею

Привітання захисникам України від учнівського самоврядування.

Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність

Отож нам так і важко через те.

Ліна Костенко

Назва цього відомого в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Без Армії, широкої народної підтримки і продуманої координації всіх зусиль було просто не можливо зберегти ні свої території, ні саму, нову державу.

У день свята Покрови Божої Матері, 14 жовтня, ми також відзначаємо державне свято – День захисника України   за указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Від імені учнівського самоврядування ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» прийміть найщиріші вітання з цієї нагоди. Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. 
Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

В.Зем'янський,

президент учнівського самоврядування

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (13.10.2016)
Переглядів: 697 | Рейтинг: 5.0/1