Головна » Статті » Новини ліцею

Профілактичні роботи поліції з учнями ліцею.

          З метою попередження та профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень  у навчальних закладах співробітники поліції проводять профілактичні бесіди із учнями.

         9 лютого 2017 року інспектором з ювенальної превенції Іршавського ВП старшим лейтенантом поліції Горзов Яною Василівною, дільничними офіцерами поліції: капітаном поліції -  Семак Олесею Юріївною та лейтенанти поліції – Леньо В.М. та Гольча В.І. було відвідано вихованців нашого ліцею, де педагогів та учнів ознайомлено із проблемами, що існують на даний час в підлітковому середовищі, а також про стан криміногенної ситуації серед цієї категорії дітей та про наслідки втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, наркоманію, бродяжництво, жебракування, втеч із навчальних закладів тощо…

         Дана зустріч проводилась в рамках проведення профілактики правопорушень. Як відмітила  капітан поліції Семак Олеся Юріївна: «Побачивши людей в погонах, учні  одразу зібрались та уважно слухали правоохоронців».

         Було проведено бесіду серед учнів на тему «Недопущення скоєння протиправних дій, поводження під час навчально-виховного процесу», проведено індивідуальну бесіду з учнями схильними до втеч та правопорушень «Про недопущення самовільного залишення учнями навчального закладу та його наслідки».

         Яна Василівна відмітила, що «Правопорушення краще попередити, ніж потім неповнолітнім чи їх батькам відповідати за скоєне, не кажучи вже про можливі непередбачувані наслідки таких дій». 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (09.02.2017)
Переглядів: 610 | Рейтинг: 5.0/1