Головна » Статті » Новини ліцею

Проведено лекцію «А ти захистив себе від туберкульозу?».

Раніше й справді туберкульоз вважали недугою, яка вражає насамперед нужденні верстви населення. Нині ж лікарі всього світу б'ють тривогу: кількість хворих на туберкульоз невпинно зростає. Щороку на земній кулі виявляють до 10 млн. нових випадків захворювань на туберкульоз, помирає близько 3 млн. осіб. Серед інфекційних хвороб туберкульоз утримує першість у рейтингу смертності.

Саме тому, продовжуючи проведення місячника боротьби з туберкульозом, для учнів ліцею медичною сестрою Буковецькою Вірою Іванівною проведено лекцію «А ти захистив себе від туберкульозу?».

В ході заходу учні отримали відповіді на багаточисленні запитання, а саме: - які симптоми дозволяють припустити у людини туберкульоз; - які органи вражає ця хвороба;- для чого потрібна проба Манту;- чи виліковується туберкульоз;- що чекає на хворого у разі його відмови від лікування та інші.

Крім того, учасники заходу дізналися, що основним джерелом туберкульозної інфекції є людина, хвора на будь-яку форму туберкульозу.

Ми повинні піклуватися про своє здоров'я, своєчасно проходити флюорографічне обстеження, не нехтувати щепленням та туберкулінодіагностикою.  Лікарська допомога – лише частина проблеми. Без розуміння та взаємодії людей її не вирішити.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (12.03.2019)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 5.0/1