Головна » Статті » Новини ліцею

Проведено Тиждень іноземних мов

З 23 по 27 листопада 2020 року в ліцеї проходив Тиждень іноземних мов. Проведення предметного тижня є складовою частиною освітнього процесу і сприяє підвищенню рівня знань учнів і розвитку в них інтересу до вивчення іноземної мови, їх творчих здібностей. Тиждень  включав комплекс різних за змістом і формою заходів, а саме: різноманітні виставки, ігри, презентації, флешмоб. Викладачі прагнули, щоб усім було цікаво та пізнавально.

Так, під час проведення Тижня, здобувачі підготували різноманітні захисні маски, які прикрасили символами європейських країн, продемонстрували свої вироби, та ще раз нагадали всім здобувачам освіти про необхідність дотримання маскового режиму. Також ліцеїсти мали змогу здійснити онлайн-мандрівку до країн, мови, яких вивчають та взяти участь в інтелектуальній грі «Найрозумніший». Поповнити свої знання за допомогою перегляду відеороликів з  лайфхаками, як вивчати іноземні мови.                       

Протягом Тижня учні працювали над створенням  проєктів «Відомі люди Англії та Німеччини», а також шукали матеріали для фотогалереї визначних місць англомовних та німецькомовних країн. Після презентації своїх робіт у фойє закладу розгорнулась виставка плакатів.

      Поставлені завдання виконано. Створено умови для самовираження учнів як в інтелектуальному, так і в емоційному планах. Реалізовано навчальні (повторення, активізація отриманих знань і умінь), виховні (повага до іншомовної культури), розвиваючі (розширення кругозору, отримання нової інформації) і комунікативні завдання. В цілому, Тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність учнів, стимулювати їх подальшу роботу, вдосконалювати вже набуті навички самостійної роботи. Цей період став одним з цікавих епізодів ліцейного життя, насичений різноманітними подіями, що сприяють розвитку інтересу у здобувачів освіти до вивчення іноземних мов.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.11.2020)
Переглядів: 106 | Рейтинг: 3.0/1