Головна » Статті » Новини ліцею

Проведено вибори президента та активу учнівського самоврядування ліцею

Самоврядування - один з атрибутів демократичного устрою суспільства. Загальний зміст його зрозумілий, термін сталий і не викликає необхідності його тлумачення з різних позицій.

Саме учнівське самоврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.

Днями у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» було проведено вибори президента та активу учнівського самоврядування ліцею.

Активним виборчим правом були наділені всі кандидати на посаду президента учнівського самоврядування, а їх було троє осіб, які виступали зі своєю передвиборчою програмою, планом дій на найближчий час. Кожен з них хотів переконати присутніх в тому, що саме він зможе зробити життя учнівської спільноти більш демократичним, цікавим і змістовним. Вибори пройшли дуже активно і цікаво. За підсумками голосування президентом учнівського самоврядування більшістю голосів було обрано учня групи ЕГЗРК-12 Ерделі Михайла.

Зі словами привітання до новообраного президента учнівського самоврядування звернулись учні ліцею, які побажали йому креативності, ініціативності, успіхів та плідної роботи.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.10.2020)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0