Головна » Статті » Новини ліцею

Проведено загальноліцейні батьківські збори

У неділю, 20 жовтня 2019 року, у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» було проведено батьківські збори.

Відкрив збори заступник директора з навчально-виробничої роботи Кузьма В.К,  та зазначив, що учні ліцею здобувають ґрунтовні знання в процесі вивчення загальноосвітніх та професійних дисциплін, набувають фахової підготовки, вчаться самостійно приймати рішення, займаються в гуртках, беруть участь в предметних тижня, олімпіадах. Кожен учень – це особистість зі своїм власним баченням проблем, з власною оцінкою суспільних явищ.

Психолог ліцею Дорчинець В.П. ознайомила батьків із поняттям булінгу, його видами та відповідальністю за його вчинення.

Заступник директора з навчально-виховної Береш О.І. роботи повідомила батьків із станом відвідування учнів, розповіла присутнім про основні напрями роботи педагогічного колективу ліцею, ознайомила батьків із питанням стипендіального забезпечення учнів, із порядком організації та проведення ЗНО-2020 та іншими питаннями.

Після загальних зборів батьки більш детально ознайомились з успішністю та відвідуванням своїх дітей у спілкуванні з класними керівниками та майстрами виробничого навчання.

Такі заходи дають позитивний результат в організації освітнього процесу, бо тільки спільними зусиллями батьків та викладачів можна виховати гідних молодих людей, які будуть в майбутньому свідомими громадянами своєї країни.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (21.10.2019)
Переглядів: 109 | Рейтинг: 5.0/2