Головна » Статті » Новини ліцею

«Спасибі Вам, що Ви на світі є, що сієте добро як щедрий колос» (до Дня працівників освіти)

    Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами й розквітають посмішками вихованців та педагогів.
      Відбулося таке свято і в нашому ліцеї під назвою «Спасибі Вам, що Ви на світі є, що сієте добро як щедрий колос». На подвір’ї зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові привітання. Із вітальними словами виступив директор ліцею Василь Іванович Білак та вручив подяку від Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області педагогічним працівникам Орос І.О., Попович І.О., Зейкан Ю.І. за плідну й творчу методичну роботу з розроблення державних стандартів ПТО на основі компетентнісного підходу, створення електронних підручників з предметів професійної підготовки та формування електронного навчально-методичного комплексу (з професії муляр).

    Родзинкою свята була музична гра «Чарівна шапка», яка розкрила всі потаємні думки та мрії наших педагогів.

      Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники ліцею від сяючих очей учнів, від їхніх посмішок. Завершилось свято загальним фото всього педагогічного колективу.

   Шановні педагоги, щиро вітаємо Вас з Днем учителя! Бажаємо професійного зросту та перспективних учнів!

 

 

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (02.10.2017)
Переглядів: 521 | Рейтинг: 5.0/3