Головна » Статті » Новини ліцею

Срібний дзвоник кличе у літо

       Ще один навчальний рік дійшов кінця. Сьогодні, 27 червня для учнів та випускників ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» пролунав останній дзвінок – це завжди урочиста подія, підведення підсумків навчального року, що минає та ще радість для підлітків, адже починаються літні канікули.

         Випускників, учнів, педагогів та батьків із закінченням навчального року вітав директор ліцею Білак Василь Іванович. Для Вас випускники сьогоднішній ліцейний дзвінок став дійсно останнім, а для інших учнів він ознаменував завершення навчального року та подолання чергової сходинки в освоєнні знань. Бажаю всім Вам активно відпочити на канікулах та набратися яскравих незабутніх літніх вражень, зустріти добрих і надійних друзів. А цьогорічним випускникам – правильного вибору своєї життєвої стежини. Нехай цей останній дзвінок стане вдалим стартом у самостійне життя для вас, додасть сил і натхнення на нові звершення!

          Гостем сьогоднішнього свята був отець Анатолій, який благословив наших випускників.

          За традицією на урочистих лінійках найкращих учнів нагороджували грамотами та подяками.

         Щиро зичимо випускникам вірно обрати свою життєву стежину і продовжити здобувати освіту, щоб стати достойними, успішними людьми, гідними громадянами нашої держави. Хочеться вірити, що їм вистачить наполегливості твердо крокувати до обраної мрії.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (27.06.2019)
Переглядів: 71 | Рейтинг: 5.0/1