Головна » Статті » Новини ліцею

Свято до Дня 8 Березня

           07 березня в нашому ліцеї відбулося свято до Дня 8 Березня. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.

         Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

         Учні групи ЕГЗРК-12 подарували чудове свято. Своїми вітальними словами, чудовими піснями, вони вітали дівчат та жінок нашого ліцею. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра та успіхів у їхній праці.

            «Любі наші жінки, я сьогодні від імені всього чоловічого колективу вітаю Вас з початком весни та з прийдешнім Міжнародним жіночим днем. Спасибі, що даруєте нам життя і даєте стимул працювати та вдосконалюватися. Бажаю Вам, благополуччя та процвітання, щастя і любові! Нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії», - звернувся до жінок директор Білак Василь Іванович.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (09.03.2017)
Переглядів: 580 | Рейтинг: 5.0/1