Головна » Статті » Новини ліцею

Свято першого дзвоник

Із року в рік наш ліцей підтримуємо добру традицію відзначати День знань — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на життєвій ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось він — перший. Із нього розпочинається цікаве життя.

Як завжди,  пролунав першим Державний гімн України, а потім були щирі слова-привітання від директора ліцею Білака В.І., який привітав всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, викладачам міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою педагогів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

А також у стінах ліцею пройшов перший урок під гаслом  «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну»


Головна мета Першого уроку – окреслити роль України у світі та приналежність її до європейської сім’ї народів; формування в учнів нового європейського світогляду, національної свідомості, поваги до рідної мови, зацікавленість її розвитком; розуміння цінності та неповторності кожної мови та держави світу.

Перший урок підкреслив цінність загальнолюдських прав і свобод людини, наголосив на тому, що кожен громадянин повинен з повагою ставитися до мови та культури держави, популяризуючи здобутки та досягнення України у світі, впевнено використовуючи засоби комунікації для налагодження конструктивного діалогу, співпраці, порозуміння.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (02.09.2019)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 5.0/1