Головна » Статті » Новини ліцею

Свято Першого дзвоника – «Країна Знань і вічних істин - Добра, Краси, Здоров’я»

           В ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбулось свято  Першого дзвоника – «Країна Знань і вічних істин - Добра, Краси, Здоров’я».

          Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

       Директор ліцею Білак В.І. привітав педагогічний колектив та учнів з Днем знань, а також з початком нового навчального року, і насамперед тих, хто вперше у житті переступив поріг ліцею, тих, хто щоденно віддає свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої цінності. Василь Іванович побажав усім, хто в цей День прийшов до ліцею, до «Країни Знань», здобувати знання, досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, майстрами виробничого навчання та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, а батькам та педагогам - міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя та достатку.

         Від усіх батьків зі словами привітання та батьківського благословення виступила мама першокурсника Кузьма Марія Михайлівна. Вона привітала, зокрема, ліцеїстів-початківців, побажала їм успіхів, любити нашу спільну Батьківщину, материнську мову та рідне село, поважати працю людей та їх знання. Випускникам побажала успішно пройти всі випробування і в підсумку отримати найкращі результати, а педагогам - висловила найщиріші слова вдячності.

         До привітань також долучились класний керівник першого курсу Ісак Марія Юріївна та президент учнівського самоврядування Зем’янський Василь.

         Після урочистої лінійки пролунав дзвінок, який  засвідчив  про офіційне відкриття та початок нового навчального року, і запросив усіх до навчальних кабінетів, де кожен класний керівник з майстром виробничого навчання провели перший урок присвячений темі патріотизму «Від проголошення Незалежності до нової України».

         Нехай цьогорічний першовересень буде сонячний, несе добрий настрій у кожне серце, кожну родину. Зі святом, дорогі друзі!

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (01.09.2016)
Переглядів: 1115 | Рейтинг: 3.0/2