Головна » Статті » Новини ліцею

Тематична книжкова виставка під назвою «За майбутнє заплатили собою»

В бібліотеці ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей»  розгорнуто тематичну книжкову виставку під назвою «За майбутнє заплатили собою», присвячену Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом.

Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (18.12.2019)
Переглядів: 48 | Рейтинг: 5.0/1