Головна » Статті » Новини ліцею

Тематична лінійка «Знай і виконуй Правила дорожнього руху».

           З метою поліпшення роботи з питань збереження життя і здоров’я учнів, популяризації знань Правил Дорожнього руху серед учнівської молоді, у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» 07 вересня 2016 року організовано і проведено тематичну лінійку «Знай і виконуй Правила дорожнього руху» під керівництвом Мельника І. М.

        Члени учнівського самоврядування ознайомили учнів з причинами виникнення ДТП, Правилами дорожнього руху, повторили основні  питання про правильний перехід проїзної частини, поводження у громадському транспорті тощо.

       На завершення викладач ПДР  наголосив: «Маю надію, що наша спільна робота допоможе нам убезпечити себе в реальному житті на дорозі. Я впевнений – сумлінна робота принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю підлітків. А в майбутньому вони стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним. Тема безпеки підлітків невичерпна, вона не повинна обмежуватися  Тижнем чи окремими заняттями, і ми, педагоги, повинні усвідомлювати важливість навчання учнів безпечній життєдіяльності».

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.09.2016)
Переглядів: 1070 | Рейтинг: 0.0/0