Головна » Статті » Новини ліцею

Тиждень іноземних мов

      У цьому році Тиждень іноземних мов у ліцеї пройшов результативно, цікаво та творчо. Протягом Тижня, що тривав з 18.11 по 22.11 ліцеїсти мали можливість приймати участь в різноманітних заходах, де продемонстрували свої знання та пізнавальний інтерес до іншомовних країн.                                                 

       Так, цікава атмосфера панувала на перервах, під час яких  учні з захопленням розгадували ребуси та кросворди. Свої пошукові та творчі здібності ліцеїсти проявили під час презентації проектів «Цікаві факти про Німеччину та Англію», при створенні фотоколажу та написанні мовного портфоліо.     

                    

                                                        

                

                

        Інтелектуальна гра «Англомовні країни та їх символіка», сприяла розвитку інтелектуальних здібностей та справжнього командного духу учасників. 

        Також не залишила нікого байдужим і позакласна година присвячена 30- річчю повалення Берлінського муру «Сила нації в його єдності!»  Даний позакласний захід розширив знання учнів з історії Берлінської стіни та допоміг збагнути шлях німецького народу до його об'єднання, проводячи паралелі із сучасними подіями в Україні.   

   

                                                      

       А віртуальна мандрівка «Стежками країн, мови яких вивчаємо» та мозковий штурм «Країнознавчі мандри» сприяли розширенню кругозору учнів.                                                                                                                        

       В цілому ліцеїсти із задоволенням брали участь у позакласних заходах в рамках Тижня іноземних мов, а ми, викладачі, в свою чергу переконані, що важливим засобом мотивації учнів до вивчення іноземних мов є залучення їх до цікавої позакласної роботи, яка дає необмежені можливості для творчості як викладачам так і учням.    

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (22.11.2019)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 3.0/2