Головна » Статті » Новини ліцею

Тренінг "Булінг в учнівському середовищі"

"Жорсткість і боязкість- одного поля ягоди". І Шевелев (російський письменник)

Байдужість- це найвища жорстокість" . М.Уілсон (американський письменник)

"Якщо ти байдужий до страждать інших, ти не заслуговуєш називатися людиною." Сааді (персидський поет)

"Віддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом". Ліна Костенко

 Інколи до психолога або викладача звертаються батьки з питанням як допомогти їх дитині, яка страждає від жорстокої агресивної поведінки і недоброго ставлення однолітків. На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді.

Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як булінг у закладах освіти. Це соціальна проблема всього світу протягом останніх ста років, однак вона ще й досі не вивчена.

Мотивацією до булінгу стають заздрість, помста, відчуття неприязні, прагнення відновити справедливість; боротьба за владу; потреба підпорядкування лідерові, нейтралізації суперника, самоствердження тощо аж до задоволення садистських потреб окремих осіб.

З метою виховання в учнів почуття толерантності, доброти, бути небайдужим до чужого горя 08.02.2018 року у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» пройшов тренінг «Булінг в учнівському середовищі», який підготували і провели заступник директора з НВР Береш О.І. та практичний психолог Дорчинець В.П.

Учні ознайомилися з інформацією щодо поняття та сутності булінгу (цькування), роз'яснено види та типи булінгу і методи боротьби із вказаним явищем. Під час тренінгу підлітки мали змогу виконати декілька практичних вправ, запропонованих практичних психологом.

 

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (08.02.2019)
Переглядів: 42 | Рейтинг: 5.0/1