Головна » Статті » Новини ліцею

У ліцеї відбувся День відкритих дверей

Профорієнтаційна робота є найбільш дієвим засобом запобігання безробіттю в першу чергу серед молоді, та сприяє забезпеченню самовизначення кожного молодого громадянина з урахуванням його власних можливостей.

Самостійний пошук вакансії – нелегка справа. Тому на базі ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» 05.03.2019 року у рамках проведення Тижня профорієнтації разом з Іршавською філією обласного центру зайнятості традиційно для учнівської молоді проведено День відкритих дверей.

Заклад освіти з привітністю зустрічав гостей - учнів випускних класів закладів загальної середньої освіти Іршавського району, яких нараховувалось близько сотні. Директор ліцею Василь Іванович Білак ознайомив присутніх з історією  закладу освіти, досягненнями колишніх випускників, із матеріально-технічною базою ліцею та з правилами вступу до закладу.

Перед майбутніми абітурієнтами також виступили учні ліцею, які презентували професії «електрогазозварник, рихтувальник кузовів», «електромонтер з ремонту електроустаткування, водій автотранспортних засобів», «муляр-штукатур, лицювальник-плиточник», якими можна там оволодіти,  невеличкими імпровізованими сценками.

З метою мотивації молоді до вибору професій, актуальних на ринку праці, начальником відділу активної підтримки Іршавської районної філії поінформовано присутніх про затребувані вакансії на ринку праці району та перспективи працевлаштування в регіоні за професіями, яких навчають у ліцеї, а також про профорієнтаційні послуги служби зайнятості як для учнівської, так і для студентської молоді. Презентували онлайн - тестування з профорієнтації та розвитку кар’єри: «Моя професія: консультаційна мережа». Також бажаючі пройти тестування отримали код доступу, яке вони пройдуть в зручний для них час. Учням цікаво було дізнатись про професії, які будуть найбільш затребуваними на ринку праці в недалекому майбутньому, особливо те, що, за висновками українських експертів, до топ-затребуваних увійшли професії сфери будівництва та інженерно-технічної сфери.

Для гостей, які завітали на захід, учні ліцею організували екскурсію закладом освіти, показали виставку своїх виробів, а потім у виробничих майстернях показали майстер-клас зварювальних робіт, роботи електромонтерів та кладки цегли. Майбутні абітурієнти з цікавістю спілкувалися з викладачами та учнями ліцею і дякували за гостинний прийом.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (06.03.2019)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 3.0/1