Головна » Статті » Новини ліцею

Участь у змаганнях з баскетболу 3х3 у залік Спартакіади – 21

19  травня 2021 року в спортивному залі ВПУ № 3 м. Мукачево відбулися змагання серед учнівської молоді з баскетболу 3х3 у залік Спартакіади – 21, де була представлена і наша команда юних баскетболістів, під керівництвом Бірова І.І.

На спортивних майданчиках була запекла боротьба між учасниками змагань. Здобувачі освіти ЗП(ПТ)О показали гарну фізичну підготовку, уміння та навички. А наша команда -  посіла почесне І – призове місце,  нагороджена кубком, медалями та грамотами обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Закарпатським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренера з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (21.05.2021)
Переглядів: 49 | Рейтинг: 5.0/2