Головна » Статті » Новини ліцею

Урок мужності - «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ…», присвячений землякам-іршавчанам, учасникам АТО.

У п’ятницю, 30 січня, в ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» відбувся урок мужності -  «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ…», присвячений землякам-іршавчанам, учасникам АТО.

         У ході заходу учні групи ЕГЗ-22 поділились враженнями від зустрічі з старшим прапорщиком, випускником ліцею, Ісаком М.М., який ніс службу на блок-постах поблизу міст Артемівськ та Дебальцеве, допомагав працівникам міліції в забезпеченні громадського порядку в цих містах.

         Учні пошукової групи, під керівництвом Гузинець Н.С, розповіли про загиблих у зоні АТО земляків: Соколачко Юрія, Короля Юрія, Данільченко Олександра. «Запам’ятайте ці прізвища, згадайте ці імена у своїх молитвах, вони віддали найцінніше – життя, охороняючи наш мирний сон і спокій», - закликали пошуковці присутніх.

         Продовженням уроку став конкурс читачів поезій «Герої нашого часу», присвячений героям Небесної сотні та учасникам Антитерористичної операції.

         Мужність, рішучість, гордість за свій народ та віра в перемогу звучала в голосах, душах  і серцях декламаторів та всіх присутніх.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (02.02.2015)
Переглядів: 1185 | Рейтинг: 5.0/1