Головна » Статті » Новини ліцею

Усний журнал «Разом - ми сила!»

Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Тут жили наші діди й прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини…

Немає життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна - це пісня, яка вічна на цій землі, бо Україна – це наше минуле, сьогодення і майбутнє.

22 січня 1919 року сталася важлива подія в житті нашого народу – Акт Злуки двох Українських республік. Вперше за багато століть об’єдналися дві частини єдиної Української держави, об’єднався наш український народ, щоб разом у вільній країні відродити власну історію, рідну мову, багату духовну культуру, політично та економічно сильну державу. 

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України викладачем української мови та літератури Біров О.І. було проведено усний журнал «Разом - ми сила!» з нагоди відзначення Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У заході взяли учать учні групи ЕМ-33. Розмова йшла про основні етапи розвитку української соборності, державотворчі пошуки українського народу та про принцип суверенітету, як визначальної основи державотворення

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (23.01.2019)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 3.7/3