Головна » Статті » Новини ліцею

Великоднє диво

Великдень вважається найбільшим святом року. Це - найбільше християнське свято – Світле Христове Воскресіння.

Згідно Євангелія Христос був розіп’ятий, помер і похований напередодні Пасхи, а на третій день воскрес із мертвих. Його учні й послідовники сприйняли цю смерть як спокутування гріхів світу, а воскресіння як перемогу над силами зла і дарування Богом вічного життя.

У ці дні наші душі переповнюються світлими почуттями. Цьому сприяє і природа, яка прокинулася від зимового сну і в єдиній гармонії зустрічає воскреслого Христа.

Тому  у рамках Великодніх святкувань, з метою ознайомлення з великодніми традиціями та звичаями українського народу, виховання поваги до традицій свого на роду та любові до краю, ознайомлення з історією виникнення писанки у ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей» відбувся виховний захід «Великоднє диво».

Учні підготували інформаційні повідомлення: історичну довідку про обрядові яйця до Великодня, історію традиції оздоблення яєць в Україні, обрядові функції писанки, про символіку кольорів та значення деяких символів (ромб, зірка, хрест, трикветр та ін.). Із великим захопленням присутні слухали цікаві легенди про писанку.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (11.04.2018)
Переглядів: 473 | Рейтинг: 5.0/1