Головна » Статті » Новини ліцею

Відеоекскурс «Тарас Григорович Шевченко: невідоме про відоме»

Спадок, який створив Тарас Шевченко понад 2 століття тому, став джерелом натхнення для багатьох сучасних митців. Завдяки креативному підходу та свіжому погляду, безліч текстів, образів, картин Кобзаря отримали друге життя у 21 столітті. Тому 207-й день народження Шевченка – це привід не лише вшанувати пам’ять великого Кобзаря, але і згадати творчість, яка не втрачає своєї актуальності у наші дні.

Ймовірно, що і сам поет навряд чи міг уявити, що через двісті років він стане сучасним кумиром, по всьому світу тисячі українців вшановуватимуть його пам’ять, а його твори лунатимуть по-новому. 

Залежно від епохи образ Тараса Шевченко набував різних рис: це і бунтівник, який не добирав слів щодо монаршої особи, і борець за долю трудового народу, і пророк, рядки з творів якого актуальні і донині.

Але якою б геніальною не була людина, вона має свої чесноти і недоліки, як і кожен з нас, а також деякі секрети.

Щорічно 9 та 10 березня, відповідно до дня народження і смерті, увесь світ, а особливо Україна, вшановує пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – класика української літератури. І тому учні групи ЕГЗРК-12 підготували відео екскурс «Тарас Григорович Шевченко: невідоме про відоме», який допоможе згадати та відкрити по-новому для себе творчість Великого Кобзаря

Відеоекскурс «Тарас Григорович Шевченко: невідоме про відоме»

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (10.03.2021)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 5.0/1