Головна » Статті » Новини ліцею

Відкритий урок на тему: «Футбол. Вдосконалення техніки ударів та ведення м’яча внутрішньою та зовнішньою частиною стопи».

29 листопада у ДПТНЗ «Білківський ПАЛ» проведено відкритий урок з фізичної культури викладачем Біров Іваном Івановичем у групі ЕГЗРК-12 на тему «Футбол. Вдосконалення техніки ударів та ведення м’яча внутрішньою та зовнішньою частиною стопи».

Основні завдання уроку: повторити правила гри в футбол; закріпити навички та вміння з ведення, зупинки та ударів по м’ячу; розвивати в учнів загальну витривалість засобами спеціальних вправ і навчальної гри в футбол; формування в учнів прагнення до здорового способу життя; виховувати морально-вольові та комунікативні якості; провести міні-футбол за спрощеними правилами; сприяти розвитку спритності та швидкісно-силових якостей.

Організація та проведення уроку були продумані належним чином, забезпечено інвентар та обладнання. Викладач добре володів спортивною термінологією. Методика підбору загально-розвиваючих та спеціальних вправ відповідала завданням, які були поставлені на уроці. Іван Іванович чітко давав команди, вчасно робив зауваження щодо помилок учнів під час виконання вправ. Рівень фізичного навантаження відповідав віковим можливостям учнів. Освітні, виховні, оздоровчі завдання були поставлені викладачем вірно і виконані у повному обсязі.

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (29.11.2019)
Переглядів: 53 | Рейтинг: 5.0/1