Головна » Статті » Новини ліцею

Виховна година до Дня Збройних Сил України

Відповідно до плану виховної роботи ліцею 6 грудня 2021 року класний керівник групи ЕМ-13 Віталій Воробканич провів виховну годину присвячену Дню Збройних Сил України. Здобувачів освіти було ознайомлено із славними традиціями українського війська, що бере початок ще з часів Київської Русі та Запорозької Січі, із героїчними сторінками періоду XX ст. та сьогодення. Протягом всієї виховної години виховувались у здобувачів освіти почуття патріотизму, людяності, взаєморозуміння, любові до своєї Батьківщини, пробуджувалась національна самосвідомість, викликались почуття захоплення й гордості подвигами українських воїнів захисників кордонів нашої України на даний час. Адже, немає більш благородної місії, ніж захист свого народу та рідної землі.  

         Служба в лавах Української армії для військових не просто професія, це – найвища честь, покликання. Це свято обєднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.

Цьогоріч День Збройних сил України ми знову зустрічаємо в особливих умовах, коли ворог нарощує військову агресію. Але ми свято віримо, що тисячі офіцерів і солдат, серед яких і наші земляки, які героїчно захищають Батьківщину зі зброєю в руках не дадуть ворогу жодного шансу, не дозволять сплюндрувати рідну землю, відстоять нашу незалежність і суверенітет

Боротьба з ворогом дається дорогою ціною. Тисячі захисників  віддали своє життя, захищаючи країну. Серед них є і наші земляки. Це пекуча біль для кожного з нас, адже ми втратили Героїв, які самовіддано служили Батьківщині, були прикладом патріотизму, мужності і великої любові до своєї країни.

За традицією, 6 грудня вітають усіх військових, а надто тих, хто захищає східні рубежі нашої країни. Зараз це свято стало символом справжньої мужності, героїзму і відваги. В цей день ми низько вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя за Україну. Бажаємо усім, хто поєднав своє життя з військовими професіями, хто проходить строкову службу, хто боронить країну в зоні ООС, ветеранам АТО та військової служби міцного здоров’я, мирного неба, надійного тилу, сімейного тепла, добробуту і злагоди в родинах, витримки та безмежного щастя. Нехай всі складні випробування, що випадають на долю військових, долаються успішно. Хай буде мир в країні.

          Слава Україні! Героям слава! З Днем Збройних сил!

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (07.12.2021)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 1.0/1