Головна » Статті » Новини ліцею

Виховна година «Стоп Булінг» з елементами анкетування «Насильство та його прояви в дитячому середовищі»

        19 вересня 2019 року класним керівником групи ЕМ-33 Білей В.Й. в рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу було проведено виховну годину «Стоп Булінг» з елементами анкетування «Насильство та його прояви в дитячому середовищі».

         Актуальність проблеми попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми (підлітками) в сучасному суспільстві зумовлена не тільки збільшенням фактів психічного, фізичного, сексуального насилля, а й небажанням суспільства розглядати це питання відкрито. Однією із поширених форм насильства у дитячому середовищі є булінг. Булінг у перекладі з англійської - хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.

         Під час заходу разом із учнями було обговорено проблеми, причини, форми проявів та ознаки булінгу серед підлітків. Також одними з головних питань на даному заході було виховання почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації, формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.

         На завершення, учні отримали пам’ятку, про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права, обов’язки та відповідальність перед законом. Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.

 

Категорія: Новини ліцею | Додав: dptnz (19.09.2019)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0